Pridaj sa k nám

Pridaj sa k nám a buduj lepšiu budúcnosť!

V spoločnosti sme založili program s názvom „business“, prostredníctvom ktorého chceme rozširovať náš tím Flammy. Členovia tímu sa podieľajú   na predaji našich produktov.  Nezáleží na tom či ste zamestnaný alebo ste študent, či ste majiteľom obchodu, prostredníctvom „business“ programu vám ponúkame spoluprácu, ktorá stojí za to. Okrem výhodných cien za produkty, vám ponúkame aj možnosť si slušne privyrobiť. Hneď dávame na výber z dvoch možnosti, ako si zarobiť a to v programoch s názvom "zarob dvakrát a kupón". 

Zarobiť dvakrát na jednom produkte je sen azda každého obchodníka, členovia Flammy majú aj takúto možnosť. Nezáleží na tom, akú prácu momentálne vykonávaš, ak si chceš privyrobiť, poď do toho. Samozrejme, členom sa môže stať každý, či si fyzická alebo právnická osoba, či vlastníš alebo nevlastníš obchod/eshop.

 

V stručnosti sme Vás oboznámili s našim business programom. Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať. Všetky potrebné informácie Vám dôkladne vysvetlíme a preberieme všetko do detailu.  

 

Kontakt 

e-mail: dandys.sro@gmail.com, kurekinvest@gmail.com 

tel: 0902 399 332