O nás

Ahojte,

dovoľte aby sme sa Vám predstavili. Voláme sa Vika a Dado a práve my dvaja tvoríme tím Flammy. Nápad vytvorit značku Flammy vznikol začitkom roka 2020, keď sme sa jeden večer rozhodli vyrobiť našu prvú sviečku. Po našom prvom a podarenom pokuse sme si povedali, že by bola škoda nepodeliť sa o tieto voňavé zázraky aj s Vami. A takto sa začala naša cesta s Flammy.

Pri výrobe kladieme veľký dôraz nato, aby ingrediencie použité v sviečkach boli čisto prírodného charakteru. Základ sviečok tvorí 100% sójový vosk v kombinácii s kvalitnými vonnými olejmi. Vosk ručne nalievame do sklenených pohárov s pripevneným bavlneným knôtom, vďaka ktorému sviečky krásne a rovnomerne horia. Recept na naše sviečky sme dolaďovali dlhých 9 mesiacov, a to sme ešte ani z ďaleka neskončili. Potrpíme si na kvalitu, ale nezabúdame pritom na prírodu a Vaše zdravie. Sviečky zo sójového vosku pri horení neuvolnuju do okolia nežiadúce látky čo sa o parafínových voskoch povedať nedá. Naše sviečky sú jednoducho povedané ,,zdravé”. Šetria prírodu a rovnako aj Vaše zdravie.  Celý proces tvorby trvá niekoľko dní, počas ktorých sviečka takpovediac dozrieva. Každá jedna je jedinečná a vyrábaná s tou najväčšou láskou.

Okrem toho nájdete v našej ponuke aj vonné vosky a pripravujeme pre Vás tiež minimalistické dekorácie do bytu. Máte sa načo tešiť.  V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.